<< strona startowa ...
...::: single
Koma - "Nie igraj z ogniem / To mnie zachwyca"
Asfalt Records 2001

Singiel Komy, na którym oprócz oryginalnych wersji kawałków z albumu można usłyszeć remixy Ośki i M.A.D, a także numery w wersji acapella.
...::: nasz udział w składankach     sonda >>
Przedstawienie - "Za dużo chcę"
Record Records 2003

O składance: PWRD na mikrofonie pod bit Krzywego. Na składance także kawałki Fabuły - "Aluzje" (produkcja: Krzywy) i "Non-stop klubink" (produkcja Żółty). Pośród producentów także 600V, Szyha, Bartosz, Tede. Występujący MC, to między innymi: Franek, Radoskór, Fenomen.
Hip Hop - "Chodź i weź to"
MIL 2003

O składance: Tym razem ponownie Oztry i Koma (pod bit Rudiego z TEERIO). Składanka prezentuje artystów związanych z RRX, Rekord Records, Camey Studio i Wielkie Joł. Wśród producentów między innymi: Rudi, Tede, Bartosz, 600V. Na mikrofonie m.in.: Tede, Borixon, Radoskór, Pih, Ascetocholix. UWAGA!!! Na okładce widnieje błędna informacja. Numer "Chodź i weź to" nie został zremixowany przez Bartosza. Jest to błąd w druku.
Projekt Postawa - co od dzisiaj jest istotne... - "Kameleon"
Universal Music Polska 2001

O składance: Jak na razie ostatnia ze składanek, na której Koma udzielił się na mikrofonie solo. Tym razem ponownie pod bit 600V, który był głównym producentem płyty. Na mikrofonie między innymi także: Franek, Kowal, Endefis, ZIP Skład.
V6 - "Ilu?"
RRX 2001

O składance: Kolejny raz Koma solo, tym razem na następnej składance 600V. Inni występujący goście to: D.W.A, Borixon, 1z2, FLM.
Kompilacja 2 - "Leniwy czas" i "Hallo Hallo"
Asfalt Records 2001

O składance: Tym razem na mikrofonie Koma solo, w kawałku "Hallo Hallo" razem z Małym (STR). K2, to druga składanka producencka O$KI, który był producentem O.M.P., Płomienia 81, a później głównym producentem płyty Komy - A.M.O.K. O$KA do współpracy zaprosił między innymi: Fisza, Onara, Łonę, Grammatik.
Hiphopowy Raport z Osiedla 2000 - "Trzeba Sobie Radzić"
RRX 2000

O składance: Kolejny raz u Volta. Po 600V Produkcji, Hiphopowym Raporcie... i Szejsetkilovolt, Sebastian zajął się Raportem 2000. Wśród zaproszonych do współpracy artystów znaleźli się: WWO, V.E.T.O, 17, Warszawski Deszcz.
Hiphopowy Raport z Osiedla w Najlepszym Wykonaniu - "Bez morału" (Wszystko w Porządku)
RRX 1998

O składance: Ta płyta na dobre rozpoczęła naszą współpracę z Voltem, która w efekcie doprowadziła do wydania PierWszejRunDy. Jest to druga składanka spod znaku 600V. Pod bity Volta rymuje czołówka polskiej sceny hh. Między innymi - Molesta/Ewenement, Płomień 81, Mor w.a, Zip Skład.
Phil Hop - "Na fonii"
Brum 1998

O składance: PromoCD - składanka dodawana do magazynu "Brum". Prezentowała kilka styli muzycznych, mniej lub bardziej związanych z hip hop'em. Wśród wykonawców między innymi: RHX, 3Xklan, Edytoriał, Blenders.
    PWRD współpracuje z różnymi producentami. Owocuje to wspólnymi projektami, takimi jak utwory na składankach, bądź remixy na singlach.

Obok możecie sprawdzić na jakich składankach do tej pory ukazały się kawałki PWRD.

Także tutaj będziecie mogli znaleźć informacje o singlach.
 o nas  |   płyty  |   teksty  |   koncerty  |   galeria  |   kontakt  |   single  |   download  |   linki  |   sondy  |   księga     1997 - 2003 P.W.R.D designed by AFP